ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE (Louka u Litvínova)

Crown Metals CZ s.r.o. nabízí v obci Louka u Litvínova volnou pracovní pozici "ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE". Nástupní mzda je 65 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE
Obor(y):
Management , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Louka u Litvínova
Mzda:
65 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
Crown Metals CZ s.r.o.
Nádražní 214
435 33 Louka u Litvínova

+420 478 019 014

Další informace o volném místu

ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE
Zodpovědnost na této pozici je navrhování a prosazování obchodních a marketingových strategií společnosti zejména na evropském trhu. Pozice zodpovídá za vedení evropských prodejních a nákupních týmů společnosti. Koordinuje činnosti jednotlivých oddělení společnosti tak, aby prodejní a marketingové strategie byly naplňovány. Zodpovídá za střednědobé plánování technického rozvoje společnosti s cílem zvyšování kvality výrobků a služeb a posilování pozice společnosti na trhu. Zodpovídá za efektivní komunikaci s vedením společnosti. Předpokládá se aktivní komunikace s ostatními společnostmi v holdingu, a aktivní komunikace se zaměřením na asijský trh, zejména čínský trh. Preferujeme uchazeče se zkušenostmi z obchodního prostředí ve výrobním průmyslu především v oblasti slévárenství zejména pak hořčíku a hořčíkových slitin. Výhodou jsou alespoň 5-ti leté zkušenosti z oblasti managementu, zkušenosti z řízení projektů, projektových týmů. Preferujeme uchazeče se znalostmi a dovednosti v oblasti moderního marketingu a nadstandardními znalostmi z teorie řízení a vedení týmů. Uchazeč musí ovládat čínštinu slovem i písmem. Preferováni jsou uchazeči s vynikající znalostí angličtiny.
Zaměstnanecké výhody: v souladu se zaměstnaneckou politikou společnosti a odpovídající této pozici
HLÁSIT SE: Krysl Emanuel Ing., e-mail: emanuel.krysl@crownmetals.com - zaslat životopis, k projednání doporučenky lze osobní schůzka domluvit telefonicky tel.: 478 019 014 + životopis s sebou

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Emanuel Krysl, jednatel
+420 478 019 014
emanuel.krysl@crownmetals.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před 9 dny