VRCHNÍ REFERENT/-KA/RADA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (Most)

Úřad práce České republiky nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "VRCHNÍ REFERENT/-KA/RADA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK". Nástupní mzda je 23 390 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VRCHNÍ REFERENT/-KA/RADA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
Obor(y):
Administrativa , Obrana a ochrana
Obec:
Most
Mzda:
23 390 – 34 370 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Most
tř. Budovatelů 1989
43401

Další informace o volném místu

VRCHNÍ REFERENT/-KA/RADA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK v Oddělení PnP a DOZP Odboru Kontaktního pracoviště v Mostě Krajské pobočky ÚP ČR v Ústí nad Labem.

Hlavní popis::
13 Nepojistné sociální dávkové systémy
14 Sociální služby, sociální práce a sociálně-právní ochrana dětí, rodinná politika
Na služebním místě jsou vykonávány zejména následující činnosti:
Řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální práce, diagnostická činnost, poradenství; účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 30. ledna 2023, tj. v této lhůtě doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Úřad práce ČR, Kontaktní pracoviště v Mostě, tř. Budovatelů 1989, 434 01 Most, podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese, podané v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu podatelna.mo@uradprace.cz, nebo podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky ID 8i9zpsy.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení č.j. UPCR-2023/4657-78099813".

V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Bližší informace na: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/vrchni-referent-rada-socialni-pracovnik-kop-most-30-01-2023

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny