UČITEL/-KA A METODIK/-IČKA ICT (Most)

Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "UČITEL/-KA A METODIK/-IČKA ICT". Nástupní mzda je 32 820 – 42 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
UČITEL/-KA A METODIK/-IČKA ICT
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Most
Mzda:
32 820 – 42 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Základní škola, Most, Svážná 2342
Svážná 2342/1
43401

Další informace o volném místu

UČITEL/-KA A METODIK/-IČKA ICT

Vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu
- v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů druhého stupně základní školy a všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy - konkrétně informatiky a výpočetní techniky
- studijního oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu informatika a výpočetní technika a buď vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném bakalářském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů druhého stupně ZŠ nebo SŠ, anebo vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovanému vysokou školou a zaměřeném na přípravu učitelů druhého stupně ZŠ nebo SŠ.
Vhodné i pro absolventy nebo studenty vysoké školy.
Pracovitost, flexibilita, kladný přístup k dětem, spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu.
Výpis z rejstříku trestů, ne starší 2 měsíců, bez záznamu.
Zdravotní způsobilost potvrzená smluvním lékařem školy.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek z FKSP na dovolenou ve výši 4 800,- Kč nebo příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 400,- Kč měsíčně, příspěvek na podnikové stravování, příspěvek na "vitamínové doplňky", příspěvek na očkování proti žloutence typu A, 8 týdnů dovolené, mimořádné odměny v závislosti na pracovním výkonu.
HLÁSIT SE: Nachtigalová Jana Mgr., tel.: 730 575 278, e-mail: jana.nachtigalova@1zsmost.cz - zaslat životopis, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem