TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ (Most)

SUTOR Global s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ". Nástupní mzda je 30 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Most
Mzda:
30 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SUTOR Global s.r.o.- okres Most

Další informace o volném místu

TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
Technik divize izolací - koordinace izolatérů a klempířů v provozech, na stavbách a v dílně. - Zadávání, kontrola prací a jejich technologické správnosti. Komunikace se zákazníky. Evidence denních záznamů prací. Technická činnost při zajištění zázemí dílny, zajištění materiálu a mezioperační logistika pracovníků. Tvorba vnitrofiremní dokumentace.

POŽADAVKY:
- Řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní poměr do 30.06.2022 s možností prodloužení. V případě oboustranné spokojenosti je možné prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: Bělochová Karolína Ing., e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky, prosím domluvit telefonicky osobní schůzku předem (604 543 911) + životopis s sebou

Kontakt na zaměstnavatele

SUTOR Global s.r.o.- okres Most
Ing. Karolína Bělochová
prace@sutorglobal.com


Poslední změna: před 4 týdny