PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI MĚŘENÍ A REGULACE (MaR) (Litvínov)

ORLEN Service Česká republika s.r.o. nabízí v Litvínově volnou pracovní pozici "PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI MĚŘENÍ A REGULACE (MaR)". Nástupní mzda je 23 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI MĚŘENÍ A REGULACE (MaR)
Obor(y):
Stavebnictví , Výroba a provoz
Obec:
Litvínov
Mzda:
23 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ORLEN Service Česká republika s.r.o.
43601

Další informace o volném místu

PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI MĚŘENÍ A REGULACE (MaR)

Pracovní poměr na dobu určitou, následně doba neurčitá.
Výše hrubé měsíční mzdy se odvíjí od zkušeností a znalostí.

- Zodpovídá za provozuschopnost zařízení MaR na svěřených výrobnách s cílem bezporuchového, bezpečného chodu zařízení MaR. Udržuje denní kontakt s kontraktorem, plní požadavky na práci stanovující postup opravy s cílem zabezpečit optimální provedení opravy a cílem obnovení dostupnosti výrobního zařízení a jeho dalšího spolehlivého provozu, včetně plnění úkolů z ročních a měsíčních plánů oprav, realizaci zákonných revizí a prohlídek s cílem dodržení platné legislativy.
- Podílí se na zpracování dílčích a montážních předpisů, navrhuje metody a způsoby udržování výrobního zařízení, podílí se na koordinaci realizace oprav ve vztahu k zajišťování ND a dalších činností (izolace, lešení), následně provádí kontrolu a dozor
- Spravuje kompletní technickou dokumentaci a záznamy o všech změnách v aktuálním stavu s cílem zajistit včasné kompletní a spolehlivé zajištění oprav na měření a regulaci a naplňovat ustanovení platné legislativy a dodržení jednotné koncepce sekce provozní údržby.

Zaměstnanecké výhody:
- Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní doba 37,5 hodiny, prémie dle mzdových směrnic a další

Hlásit se:
- VŽDY e-mailem lada.spidlikova@orlenservice.cz zaslat životopis (Špidlíková Lada Ing., tel.: 705 824 778 volat od 8.00 do 13.00 hod.)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem