PROJEKTANTI ELEKTRO (MĚŘENÍ A REGULACE) (Most)

SUTOR Global s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "PROJEKTANTI ELEKTRO (MĚŘENÍ A REGULACE)". Nástupní mzda je 40 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROJEKTANTI ELEKTRO (MĚŘENÍ A REGULACE)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Most
Mzda:
40 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
SUTOR Global s.r.o.- okres Most

Další informace o volném místu

PROJEKTANTI ELEKTRO (MĚŘENÍ A REGULACE)

POŽADAVKY:
- ÚSV/VŠ s elektro zaměřením, platnou vyhlášku č. 50/78 sb. §10, zkušenosti na obdobné pozici.
NÁPLŇ PRÁCE:
- navrhování a projektování v oblasti Elektro a v oblasti Měření a regulace (dále jen MaR), návrh rozvaděčů pro řídicí (DCS) a PLC systémy, spolupráce s ostatními kolegy na různých odděleních, komunikace se zákazníky a úpravy dokumentace, koordinace prací v oblasti MaR, zkušenost s projektováním elektro (automatizace, MaR, DCS) - znalost SW AutoCAD, EPLAN, InTools.
Řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní poměr do 31.05.2022 s možností prodloužení. V případě oboustranné spokojenosti je možné prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: Bělochová Karolína Ing., e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky, prosím domluvit telefonicky osobní schůzku předem (604 543 911) + životopis s sebou či zaslat mailem předem

Kontakt na zaměstnavatele

SUTOR Global s.r.o.- okres Most
Ing. Karolína Bělochová
prace@sutorglobal.com


Poslední změna: před 4 týdny