PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ KAŠÍROVANÝCH A KREPOVÝCH MATERIÁLŮ (Litvínov)

FUTURE 21 s. r. o. nabízí v Litvínově volnou pracovní pozici "PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ KAŠÍROVANÝCH A KREPOVÝCH MATERIÁLŮ". Nástupní mzda je 16 200 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ KAŠÍROVANÝCH A KREPOVÝCH MATERIÁLŮ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Litvínov
Mzda:
16 200 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FUTURE 21 s. r. o.
Sokolská 3
43601

Další informace o volném místu

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ KAŠÍROVANÝCH A KREPOVÝCH MATERIÁLŮ
Jsme společnost, která se zabývá výrobou kašírovaných a krepových materiálu na vazby knih a alb. Hlavní odbyt našich výrobků je celý svět. Stroje, na kterých vyrábíme, jsou moderní a plně automatizované.
Hledáme : 1x dělnická profese na poloviční úvazek a 2x technická na plný úvazek
Požadujeme, aby zájemci na HPP měli technické schopnosti, to je podmínkou. K tomu řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík. Požadavek na dělnickou profesi (DOPP) stačí, když bude vyučený. U HPP uvítáme znalost NJ nebo AJ, práce na PC (excel, word, emailová komunikace). Nebráníme se absolventům. Nové zaměstnance přijímáme na dobu určitou a pokud se zapracují, tak pak budou mít dobu neurčitou.
POPIS PRÁCE:
- práce ve výrobě - obsluha točivých strojů, obsluha řezacích strojů, lisování odpadů, obsluha vysokozdvižného vozíku, práce na PC - vedení skladového hospodářství. Požadujeme loajalitu.
Možnost si domluvit i DPP.

Zaměstnanecké výhody: Firemní benefity - 13. a 14. plat, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění, vysocekoncetrované oleje ,,OMEGA 3 s vitamínem D" z Norska. To vše po zapracování a posouzení, že jsme spokojenosti se zaměstnancem.

HLÁSIT SE: Bajerová Lenka, tel.: 777 620 931, e-mail: lenka.bajerova@future21.cz, osobní schůzku si lze domluvit telefonicky

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem