OSTRAHA - detektiv prodejny LIDL (Most)

Bohemia Marten Plus, s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "OSTRAHA - detektiv prodejny LIDL". Nástupní mzda je od 107 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OSTRAHA - detektiv prodejny LIDL
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Most
Mzda:
od 107 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Bohemia Marten Plus, s.r.o.-2
Jiřího z Poděbrad 1544
43401

Další informace o volném místu

OSTRAHA - DETEKTIV PRODEJNY LIDL
Náplň práce:
- Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, 10 - 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.

Požadujeme:
- Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování. Předložení výpisu z trestního rejstříku.

Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP - a to i dlouhodobě. K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním, dále OZP - ivaliditou 1.,2. a 3 stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Kontakt:
-Telefonicky: Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod., tel.č.: 606 333 112 pí. Alena Lihotská, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz, nezapomeňte přiložit platné tf. číslo a svou e-mailovou adresu.

-Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Bohemia Marten Plus, s.r.o.-2


Poslední změna: před 7 měsíci