ODBORNÝ/VRCHNÍ REFERENT - SPECIALISTA DÁVEK SSP A PĚSTOUNSKÉ PÉČE (Litvínov)

Úřad práce České republiky nabízí v Litvínově volnou pracovní pozici "ODBORNÝ/VRCHNÍ REFERENT - SPECIALISTA DÁVEK SSP A PĚSTOUNSKÉ PÉČE". Nástupní mzda je od 19 730 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ODBORNÝ/VRCHNÍ REFERENT - SPECIALISTA DÁVEK SSP A PĚSTOUNSKÉ PÉČE
Obor(y):
Administrativa , Obrana a ochrana
Obec:
Litvínov
Mzda:
od 19 730 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Litvínov
Ke Střelnici 167
43601

Další informace o volném místu

ODBORNÝ/VRCHNÍ REFERENT - SPECIALISTA DÁVEK SSP A PĚSTOUNSKÉ PÉČE
Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
Zajišťování agendy při poskytování dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče. Poskytování poradenství v oblasti dávek SSP a dávek pěstounské péče. Zpracování žádostí v aplikaci, vyhodnocování nároku na dávky a plnění úkolů a povinností vyplývající ze zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře a ze zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí.
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 28.1.2022, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu: Úřad práce ČR, Kontaktní pracoviště v Mostě, tř. Budovatelů 1989, 434 01 Most, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna.mo@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 8i9zpsy. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2022/4995-78099813".
Další potřebné informace k podání přihlášky se dozvíte na: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-specialista-davek-ssp-a-davek-pestounske-pece-kop-litvinov-28-01-2022-1-

Kontakt na zaměstnavatele

Úřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Litvínov
Viz. text poznámky k volnému místu


Poslední změna: před 4 měsíci