ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - SPECIALISTA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE (Most)

Úřad práce České republiky nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - SPECIALISTA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE". Nástupní mzda je 21 710 – 31 820 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - SPECIALISTA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE
Obor(y):
Administrativa , Obrana a ochrana
Obec:
Most
Mzda:
21 710 – 31 820 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Most
tř. Budovatelů 1989
43401

Další informace o volném místu

ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - SPECIALISTA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE v Oddělení hmotné nouze Kontaktního pracoviště v Mostě Krajské pobočky ÚP ČR v Ústí nad Labem.

Na služebním místě jsou vykonávány zejména následující činnosti:
Zajišťování agendy dle zákona o pomoci v hmotné nouzi. Zpracování a vyřizování žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, kontrola výplaty dávek a provádění místního šetření pro účely přiznání
a výplaty dávek hmotné nouze. Vedení správního řízení ve věci dávek pomoci v hmotné nouzi.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 21.3.2023, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu: Úřad práce ČR, Kontaktní pracoviště v Mostě, tř. Budovatelů 1989, 434 01 Most, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna.mo@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 8i9zpsy. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2023/25121-78099813".

Bližší informace na: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-specialista-davek-hmotne-nouze-kop-most-21-03-2023

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem