ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - PORADCE PRO CS A ZAMĚSTNAVATELE V PROJEKTU (Most)

Úřad práce České republiky nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - PORADCE PRO CS A ZAMĚSTNAVATELE V PROJEKTU". Nástupní mzda je 21 710 – 31 820 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - PORADCE PRO CS A ZAMĚSTNAVATELE V PROJEKTU
Obor(y):
Administrativa , Obrana a ochrana
Obec:
Most
Mzda:
21 710 – 31 820 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Most
tř. Budovatelů 1989
43401

Další informace o volném místu

ODBORNÝ/Á VRCHNÍ REFERENT/KA - PORADCE PRO CS A ZAMĚSTNAVATELE V PROJEKTU "Podpora forem flexibilního zaměstnávání (FLEXI)" v Oddělení trhu práce Odboru Kontaktního pracoviště v Mostě Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem

Zajišťuje příjímání žádostí o příspěvek. Komunikuje se zaměstnavateli a dbá na dohled nad realizací vzdělávacích aktivit. Připravuje podklady pro zprávy o realizaci projektu, vč. Žádostí o platby a podklady pro ekonomické útvary. Organizuje odborné semináře pro zaměstnavatele. Zajišťuje publicitu projektu.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 30.1.2023, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu: Úřad práce ČR, Kontaktní pracoviště v Mostě, tř. Budovatelů 1989, 434 01 Most, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna.mo@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 8i9zpsy. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2023/6210-78099813".

Bližší informace na: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-poradce-pro-cs-a-zamestnavatele-flexi-kop-most-30-01-2023

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny