ODBORNÝ PRACOVNÍK/ -ICE (Most)

Úřad práce České republiky nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "ODBORNÝ PRACOVNÍK/ -ICE". Nástupní mzda je 19 760 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ODBORNÝ PRACOVNÍK/ -ICE
Obor(y):
Administrativa , Zdravotnictví
Obec:
Most
Mzda:
19 760 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Most
tř. Budovatelů 1989
434 01 Most 1

Další informace o volném místu

ODBORNÝ PRACOVNÍK/ -ICE projektu "Iniciativa podpory zaměstnanosti mládeže pro region NUTS 2 Severozápad v Ústeckém kraji" s reg. č.: CZ.03.1.49/0.0/0.0/15_003/0000051
HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI:
- Pracovník zajišťuje v projektu realizaci projektových aktivit ve vazbě na cílovou skupinu. Jedná se zejména o přímou práci s účastníky projektu.
- Pracovník vede všem účastníkům projektu osobní složku. Pro vybrané účastníky organizuje a realizuje pracovník motivační kurzy.
- Na základě výsledků motivačních kurzů a individuální práce s účastníky organizuje pracovník dle potřeby pro vybrané účastníky skupinová poradenství.
- Důležitou činností Odborného pracovníka je monitoring na místním trhu pracovních příležitostí a zpracovávání získaných informací pro účastníky projektu.
- Pracovník získané informace dále využívá pro komunikaci se zaměstnavateli a jejich zapojování do projektu.
- Pracovník spolupracuje na procesu kontroly a následného vyplácení mzdových příspěvků.
- Pracovník odpovídá za komunikaci se zaměstnavateli, kterým je poskytován mzdový příspěvek a po celé období poskytování dotace přijímá jejich žádosti o platbu a poskytuje jim součinnost při jejich zpracování a podávání.
- Pracovník spolupracuje s účastníky na realizaci rekvalifikačních kurzů. Pomáhá s výběrem vhodného rekvalifikačního kurzu, s přípravou dokumentů potřebných pro vybraný rekvalifikační kurz.
- Pracovník je odpovědný za vedení projektové dokumentace vztahující se k práci s jednotlivými účastníky v projektových aktivitách. Zajišťuje administraci a vyplácení přímé podpory účastníkům.
Kvalifikační a další požadavky:
- výborná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- samostatnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost, iniciativa, odolnost vůči stresu, tvůrčí přístup a schopnost rychle se učit a poznatky aplikovat v praxi, časová flexibilita
- svéprávnost, výpis z RT, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu dočasně nepřítomné státní zaměstnankyně (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost) nejdéle po dobu realizace projektu, do
31. července 2019.
HLÁSIT SE: Kavalírová Blanka Ing., e-mail: blanka.kavalirova@uradprace.cz, na uvedený e-mail zasílat motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 16.1.2019.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Blanka Kavalírová
blanka.kavalirova@uradprace.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 12.1.2019