KOORDINÁTOR DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PRO SOCIÁLNÍ OBLAST (M+Ž) (Most)

Akredika o.p.s. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "KOORDINÁTOR DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PRO SOCIÁLNÍ OBLAST (M+Ž)". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KOORDINÁTOR DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PRO SOCIÁLNÍ OBLAST (M+Ž)
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Most
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Akredika o.p.s.-2
tř. Budovatelů 2830/3
43401

Další informace o volném místu

KOORDINÁTOR DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PRO SOCIÁLNÍ OBLAST (M+Ž)
Jako koordinátor dalšího vzdělávání budete klíčovým článkem.
Náplň práce: plánovat a koordinovat vzdělávací programy a akce, plánovat a koordinovat otevřené kurzy (prezenční i v online prostoru), komunikovat s lektory, účastníky a klienty, sledovat a hodnotit účinnost programů, zajišťovat, že vzdělávací cíle jsou dosaženy, aktivně spolupracovat s týmem a přinášet nové nápady a inovace, navazovat nové kontakty a nové příležitosti s organizacemi aktivními v sociální oblasti.
Očekáváme: zkušenosti v oblasti vzdělávání a koordinace programů či přípravou kurzů-výhodou, silné organizační schopnosti (co si naplánujete, také splníte), komunikační dovednosti a schopnost motivovat, schopost pracovat samostatně i v týmu, vášen pro osobní rozvoj a vzdělávání.
V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, do předmětu uveďte "Koordinátor dalšího vzdělávání pro sociální oblast"

HLÁSIT SE: Husák Jan, e-mail: jan.husak@akredika.cz - zaslat životopis, osobně pouze po předchozí domluvě mailem + zaslat životopis

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem