KLIENTSKÝ PORADCE (Most)

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "KLIENTSKÝ PORADCE". Nástupní mzda je 30 000 – 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KLIENTSKÝ PORADCE
Obor(y):
Finance
Obec:
Most
Mzda:
30 000 – 42 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group-1
Jaroslava Průchy 1915/24
43401

Další informace o volném místu

KLIENTSKÝ PORADCE

Pozice klientského poradce, kancelář v Mostě: vyřizování požadavků příchozích klientů na přepážkovém pracovišti, péče o klientelu, která je svěřena, servis a sjednávání smluv pojistných, úvěrových a vkladových produktů. Osobní komunikace na přepážce, či v zázemí, telefonická a online komunikace, možnosti home office, sjednávání na dálku.

Pohodová atmosféra, přátelský, vstřícný, stabilní a úspěšný kolektiv. Precizní systém vzdělávání zdarma, zázemí kanceláře, služební notebook a telefon. Možnost kariérního růstu.
Očekáváme: chuť pomáhat klientům, vstřícnou komunikaci, umění aktivně naslouchat, IT gramotnost, chtít se vzdělávat a profesně rozvíjet. Obchodní zkušenosti jsou vítány, nikoliv však podmínkou.

Nabízíme: dovolená 5 týdnů, 5 dnů free day, zvýhodněné pojistné produkty, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a důchodové spoření, zdravotní program, zvýhodněný tarif mobilního operátora, Benefity program pro volný čas a zdraví, týmové akce

HLÁSIT SE: Pistorová Iveta, tel.: 733 782 221, volat od 9:00 do 16:00 hod., e-mail: ipistorova@koop.cz - POUZE dle předem domluveného termínu na základě odeslaného životopisu na e-mail
- (k projednání doporučenky domluvit si telefonicky schůzku + zaslat životopis, na základě životopisu dostane každý uchazeč mailem termín ústního pohovoru - v případě shody bude dále pozván na výběrové řízení)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem