GLOBÁLNÍ PROVOZNÍ ŘEDITEL (Louka u Litvínova)

Crown Metals CZ s.r.o. nabízí v obci Louka u Litvínova volnou pracovní pozici "GLOBÁLNÍ PROVOZNÍ ŘEDITEL". Nástupní mzda je 75 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
GLOBÁLNÍ PROVOZNÍ ŘEDITEL
Obor(y):
Management , Výroba a provoz
Obec:
Louka u Litvínova
Mzda:
75 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
Crown Metals CZ s.r.o.
Nádražní 214
435 33 Louka u Litvínova

+420 478 019 014

Další informace o volném místu

ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE
Zaměstnanec na této pozici bude zodpovědný za prosazování a uplatňování firemní strategie a politiky na globální úrovní tzn. ve všech závodech společnosti po celém světě. Bude zodpovídat za standardizaci interních postupů a jejich uplatňování v rámci společnosti na všech úrovních řízení. Bude zodpovídat za optimalizaci výrobních procesů ve společnosti a jejich neustálé zlepšování tak jako za globální koordinaci obchodních aktivit společnosti s cílem maximalizovat zisk. Bude zodpovídat za sledování a analyzování trendů v průmyslovém odvětví a zpracování marketingových strategií. Bude zodpovídat za motivaci pracovních týmů a efektivitu jejich práce. Na základě pokynů valné hromady bude mít nastaveny cíle k rozvoji společnosti na asijském trhu, zejména v ČLR. Předpokládá se aktivní komunikace s ostatními společnostmi v holdingu, a aktivní komunikace se zaměřením na asijský trh, zejména čínský trh. Preferujeme uchazeče s nadstandardní zkušeností z výrobního prostředí především v oblasti slévárenství zejména pak hořčíku a hořčíkových slitin a z oblasti managementu, výhodou budou zkušenosti z řízení projektů, projektových týmů a výrobních závodů. S ohledem na expanzi na trh ČLR musí ovládat čínštinu na úrovni mateřského jazyka. Preferujeme kandidáta, který angličtinu ovládat slovem i písmem.
Zaměstnanecké výhody: v souladu se zaměstnaneckou politikou společnosti a odpovídající této pozici
HLÁSIT SE: Krysl Emanuel Ing., e-mail: emanuel.krysl@crownmetals.com - zaslat životopis, k projednání doporučenky lze osobní schůzka domluvit telefonicky tel.: 478 019 014 + životopis s sebou

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Emanuel Krysl, jednatel
+420 478 019 014
emanuel.krysl@crownmetals.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 4.3.2020